
Adoptie Microsoft365 voor aantoonbaar meer werkgeluk CSU
John Adegeest is directeur ICT bij CSU*. En als het over de ICT gaat, hebben ze alles -behalve de harde ICT-infrastructuur- zelf in huis. De circa veertig ICT-collega’s van John verzorgen de servicedesk, het functioneel beheer, de ICT-security, ICT-architectuur en meer. “We hebben een compleet team, maar tóch ontbrak er nog iets. De expertise om de adoptie van Microsoft365 organisatiebreed naar een hoger niveau te tillen. Daarvoor schakelden we de hulp van e-office in. Met als doel dat de oplossing aantoonbaar bijdraagt aan het werkgeluk van onze medewerkers”, vertelt John.
Hoe ze dit hebben aangepakt?

Over CSU
Bij CSU draait het om mensen. Ze zoeken vernieuwende oplossingen voor toekomstige facilitaire uitdagingen. En als pionier in schoonmaak streven ze naar duurzaamheid en positieve impact. Samen met klanten en partners creëren ze gezonde en gastvrije omgevingen, waarin mens en technologie elkaar versterken én sociale verantwoordelijkheid centraal staat.
*Onder dezelfde holding hangen ook zusterbedrijven Tzorg en Zizo. En de opdracht van e-office omvat dan ook alle drie de merken. Dus als we in deze case over CSU schrijven, bedoelen we de complete holding.