e-office is hoofdsponsor van het Congres Intranet 2012, dat plaatsvindt op 13 maart 2012 in MediaPlaza in Utrecht.
Enterprise Social MediaOok in 2012 staat het Congres Intranet in het teken van Enterprise Social Media. Met presentaties van aansprekende organisaties, waaronder Philips, ABN AMRO en Shell waarin zij vertellen over de ontwikkeling van hun social Intranet.
klantcase social Intranet e-officeVorig jaar vertelden wij u over
LinkedPeople, het social Intranet van LeasePlan dat zij
samen met e-office ontwikkelde. Ook dit jaar presenteren wij u middels een klantcase hoe u met IBM Connections een sociaal platform creëert.
Daarnaast is er buiten de sessies voldoende gelegenheid om te netwerken. Op onze stand geven wij graag antwoord op uw specifieke vragen.
doelgroepCongres Intranet is speciaal bedoeld voor het (senior) management, communicatieprofessionals, informatiemanagers, CIO’s en ICT-ers die zich bezighouden met Intranet en employee portals.
meer over social Intranet?Wilt u nu al meer informatie over een social Intranet of IBM Connections, neemt u dan contact met
Wilko van Deursen, via zijn contactgegevens rechts.