Eind januari is het weer zover:
Lotusphere 2008 komt eraan!

Ook e-office zal hierbij weer aanwezig zijn, en voor u de nieuwste, leukste en belangrijkste wetenswaardigheden verzamelen. In onze volgende nieuwsbrief zullen wij u zeker meer vertellen.
Noteert u ook alvast dinsdag 5 februari in uw agenda. Die middag houden wij namelijk een sessie op ons kantoor in Houten waarin wij u graag informeren over allerlei interessante onderwerpen die in Orlando aan bod komen.
U kunt zich hier inschrijven voor de e-office Lotusphere sessie op 5 februari.
Heeft u nu reeds specifieke vragen? Of wilt u straks graag weten wat er in een bepaalde sessie besproken is? Vraag het ons! Wij geven u graag persoonlijk antwoord.
U kunt uw vragen ook richten aan Rene Rietveld per e-mail
of bellen naar e-office 088 001 83 00.
Een leuke manier om de sessies van Lotusphere te bekijken en deze aan uw eigen agenda toe te voegen, en ook feedback te geven of vragen te stellen over de sessie is met de BlackBerry Sessions Database van turtleweb.
U kunt natuurlijk ook de Lotusphere Agenda Database van Genii Software downloaden om in Notes te gebruiken.